UG 7+ "En İyi Kış Lastiği"

Goodyear UltraGrip 7+; üç boyutlu gofretimsi kılcal kanalları ile kar ve buz üzerinde mükemmel yol tutuşu sunarken,  V-şekilli sırt deseni ile suda kızaklamaya karşı yüksek direnç sağlıyor. Avrupa’nın önde gelen otomobil dergileri de ADAC’ın bu değerlendirmesini onaylayarak “En İyi Kış Lastiği” tacını, Goodyear UltraGrip 7+’ye layık görerek okuyucularına tavsiye ediyor.

Goodyear’ın tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de tüketicilerine sunduğu UltraGrip 7+, ünlü ve saygın Alman otomobil kulübü ADAC tarafından, kar üzerinde “En İyi Kış Lastiği” seçildi.

Almanya’nın önde gelen otomobil klubü ADAC; uyguladığı kış lastiği testlerinde 20 farklı ürününün performansını, çeşitli yol ve kış mevsimi koşullarında karşılaştırdı. Düzenlenen bu testler sonucunda, 195/ 65R15 T ebadındaki Goodyear UltraGrip 7+ kış lastiği, kar üzerinde diğer tüm önde gelen rakip markaları geride bırakarak “birinci” sırada yer aldı. Yine ADAC tarafından “ıslak, buzlu ve kuru” yol şartlarında lastiklerin performansının ölçüldüğü testte de, Goodyear UltraGrip7+ kış lastiği, sergilediği “dengeli perfromans” ve “düşük aşınma oranı” ile sürücülere özellikle “özellikle tavsiye edilir” olarak gösterildi.

Goodyear UltraGrip 7+, değişken kış koşullarında eşsiz bir kontrol sunuyor.

Goodyear UltraGrip 7+; devrim niteliğindeki üç boyutlu gofretimsi kılcal kanal teknolojisi ile maksimum yol tutuşu sağlar. Böylece, kar ve buz üzerinde mükemmel performansa ulaşan lastikler sayesinde tüketiciler sürüş keyfinin yanısıra, hem kendilerini hem de araçlarındaki yolcularını güvende hissettirmenin huzurunu yaşar.

Değişken kış koşullarında eşsiz bir kontrol sağlayan Goodyear UltraGrip 7+, sırtta uygulanan devrim niteliğindeki yeni kimyasal teknoloji lastiğin daha uygun bir sıcaklık dağılımına sahip. Bu sayede ıslak zemin performansı artan UltraGrip 7+, karlı ve buzlu zeminlerde sürücülere daha üstün bir çekiş sunar. Goodyear UltraGrip 7+, yeni karkas yapısı sayesinde, yola ve dinamik yüke daha yüksek bir uyum sağlayarak suda kızaklamaya karşı daha yüksek bir güvenlik sunar. Kilometre performansı artarken yuvarlanma direncinin yüzde 8 oranında düşmesiyle birlikte, önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlanır ve CO2 emisyonları azalır.

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.